Оперативна хірургія

Обгортка: 
Автори: 
Свистонюк І.У., Пішак В.П., Лютик М.Д., Ахтемійчук Ю.Т.
Рік видання: 
2001
Видавництво: 
Здоров'я
Місто видання: 
Київ
Якість: 
відмінна
Підручник підготовлено згідно з сучасною навчальною програмою програмою з оперативної хірургії. Матеріал видання приведено у відповідність із Українським стандартом з Міжнародної номенклатури, яка вийшла друком у 2001 р. У підручнику наведено техніку найпоширеніших як класичних, так і сучаних оперативних втручань. Описано також мету оперативного лікування, показання та протипоказання до його проведення, хірургічний інструментарій, положення хворого, спосіб знеболення, передопераційну підготовку, можливі помилки та ускладення. Для студентів вищих медичних навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Зміст: Розділ 1 Операції в ділянці голови Операції на мозковому відділі голови; Операції на лицевому відділі голови; Розділ 2 Операції в ділянці шиї; Розділ 3 Операції в ділянці грудей Операції на грудній стінці; Операції на органах грудної порожнини; Розділ 4 Операції в ділянці живота Операції з приводу черевних гриж; Операції на органах черевної порожнини; Розділ 5 Операції на органах заочеревинного простору Операції на нирках; Операції на сечоводах; Розділ 6 Операції на органах малого тазу Операції на сечовому міхурі; Операції на передміхуровій залозі; Операції на матці і придатках; Операції на прямій кишці; Операції на зовнішніх статевих органах; Розділ 7 Операції на хребті та спинному мозку Розділ 8 Операції на кінцівках Розділ 9 Деякі лапароскопічні операції на черевній стінці, органах черевної порожнини і таза.
Доступ заборонено: 
Ви повинні увійти або зареєструватися, щоб мати доступ завантажувати файл.

спасибо

Спасибі!!!!!Дуже допомогли.=)

Відсутнє посилання на файл підручника. Виправте, будь-ласка. Дуже хочеться детальніше ознайомитись із текстом підручника.

все працює, спробуйте знов...

дякую

Дякую)))))))

Відсутнє посилання на файл підручника. Виправте, будь-ласка. Дуже хочеться детальніше ознайомитись із текстом підручника.

упс, пробачення! Ми вже виправили, книжка у вашому розпорядженні.

Дякую!